Sayın Üyemiz ;

Firmaların İnşaat Mühendisi alımına yönelik web sayfamıza vermiş oldukları duyurular 1 ay süre sayfamızda yer almaktadır. Saygılarımızla.
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

Eleman arayan firmalar için e-posta adresi : fsumer@imo.org.tr
 


Şubemize Başvurarak Eleman Arayan Şirket İlanları

 

 

Yığma ve betonarme binalarda kentsel dönüşüm,riskli yapı tespiti yapabilecek düzeyde statik tecrübesi olan,binalardan röleve alabilen,minimum 5 yıl tecrübesi olan,STA4CAD,Autocad ve MS Office programlarına hakim,Statik Proje konusunda tecrübeli,aktif araç kullanabilen, tercihen Anadolu yakasında ikamet eden inşaat mühendisi aranmaktadır.İş yeri Kadıköy'dedir.

E-posta : tolgasahlioglu@hotmail.com

Tarih : 25 Temmuz 2014


Uluslararası projelerde, karayolu ve demiryolu tasarım kriterlerine uyarak güzergâh çalışmalarında aktif rol alacak, aşağıda belirtilen şartlara uygun inşaat mühendisi aranmaktadır.İş yeri Maslak'tadır.

 • İnşaat mühendisliği yüksek lisans tercih sebebidir,

• 2 - 10 yıl güzergâh dizaynı konusunda tecrübeli,

• Microstation ve Inroads ile 3 boyutlu güzergâh tasarım tecrübeli,

• Bilgisayar uygulamalarına hâkim,

• İleri İngilizce seviyesine sahip,

• Sorumluluk alabilen, öğrenmeye ve gelişime açık,

• Seyahat engeli olmayan,

• Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak

E-posta : ozlem.akkoc@grontmij.com.tr / hr@grontmij.com.tr

Tarih : 23 Temmuz 2014


Beylikdüzü'nde yapı denetim bünyesinde çalışacak inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : info@teknikyapidenetim.com.tr

Tarih : 22 Temmuz 2014


Üniversitemizde tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabilecek, Yapı malzemeleri lab. denetçi belgesine sahip,inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : bestekocak@aydin.edu.tr

Tarih : 11 Temmuz 2014


İstanbul,Bakırköy proje ofisinde çalışmak üzere en az 2 yıl deneyimli,erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış,betonarme ve/veya çelik yapı tasarım ve projelendirme konusunda deneyimli, inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : actopcu@gmail.com

Tarih : 8 Temmuz 2014


Yapı denetim firmasında çalışacak sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen İstanbul - Anadolu yakasında ikameti bulunan 30 yaşını aşmamış İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

E-posta : opsiyon@outlook.com

Tarih : 7 Temmuz 2014


Yığma ve Betonarme binalarda Kentsel Dönüşüm / Riskli Yapı Tespiti yapabilecek düzeyde statik tecrübesi olan,binalardan röleve alabilen,minimum 5 yıl tecrübesi olan,STA4CAD,Autocad ve MS Office programlarına hakim,Statik Proje konusunda tecrübeli,aktif araç kullanabilen, tercihen Anadolu yakasında ikamet eden inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : bilgi@akyelmuhendislik.com.tr

Tarih : 30 Haziran 2014


Maslak'taki şantiyemiz için İnşaat Mühendisi aramaktadır.

E-posta : mutluyapi@hotmail.com

Tarih : 24 Haziran 2014


Ankara, İstanbul ve İzmir’de çalışmak üzere sanat yapıları tasarım ve projelendirme konusunda en az 4 yıl deneyimli,erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış,betonarme ve/veya çelik yapı tasarım ve projelendirme konusunda en az 3 yıl deneyimli,tercihen ingilizce bilen inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : projeist@prota.com.tr

Tarih : 20 Haziran 2014


Beylikdüzü'nde faaliyet gösteren Yapı Denetim firmamızda çalışacak inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : toprakyapidenetim570@gmail.com

Tarih : 20 Haziran 2014


İstanbul ve civarı şantiyelerimiz için, çelik şantiye ve üretim tecrübesine sahip, xsteel ve autocad programlarını iyi kullanabilen inşaat mühendisi aranmaktadır. (erkek adayların askerliğini yapmış olması şartı vardır)

E-posta : hturker@arkoncelik.com

Tarih : 20 Haziran 2014


Yapı denetim şirketimiz için kontrol elemanı inşaat mühendisi aranmaktadır.işyeri Sancaktepe.

E-posta : afsoysal@gmail.com 

Tarih : 17 Haziran 2014


Tekirdağ merkezli kurulum aşamasında olan yapı denetim firmamızda uygulama denetçisi İnşaat mühendisi olarak çalışacak ekip arkadaşı aranmaktadır.

Telefon : 0538 657 02 23

E-posta : nrkyapidenetim@gmail.com

Tarih : 17 Haziran 2014


 Yeni kurulacak olan yapı denetim firmamız için; Proje ve Uygulama Denetçisi İnşaat Mühendisi aranmaktadır. İşyeri-Esenyurt

E-posta : md_erdem@hotmail.com

Tarih : 28 Mayıs 2014


İstanbul Yenibosna Mahalesi 1 adet 29 derslikli ilköğretim okulu inşaatı ile ilgili altyapı ve çevre düzenleme şantiyemizde çalışmak üzere İnşaat Mühendisi aranmaktadır.Adayların istedikleri ücret,şartlarını da içeren kısa özgeçmişlerini e-posta adresimize göndemeleri gerekmektedir.

E-posta : ilkay@nukartgrup.com

Tarih : 27 Mayıs 2014


Bakırköy Merkez’de başlayacak otel projemizin şantiye şefliğini yapabilecek, 5 sene kaba ve ince işler şantiye uygulamaları tecrübesi olan inşaat mühendisi aramaktayız.

Aranan Özellikler:

Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek- AutoCAD ve MS Office programlarını kullanabilen- Tercihen C sınıfı iş güvenliği uzmanlık belgesi olan-  Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden

İş Tanımı:

 Şantiye kurulumu ve mobilizasyonundan başlayarak saha organizasyonunu koordine etmek-Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesinde ve belirlenen kalitede yapılması için taşeron firmaları yönlendirmek- İş kapsam kontrolü, metraj, maliyet kontrol, hakediş, planlama ve raporlamasını yapmak- İmalatların malzeme ve işçilik kalitesini kontrol ederek eksikleri tespit edip ilgili uygulama firmasının düzeltme işlerinin kontrolünü yapmak- Yapılan uygulamaları merkeze rapor etmek- Şantiyede gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin takibini yapmak.

E-posta : burak.pilavci@4ayapi.com

Tarih : 26 Mayıs 2014


Merkezi İstanbul-Ümraniye de , SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme firması bünyesinde değerleme uzman yardımcısı ya da değerleme uzmanı olarak istihdam edilmek üzere; 

Aktif olarak araç kullanabilen, 

Gayrimenkul değerleme konusunda deneyimi olan,

İNŞAAT MÜHENDISLERİ aranmaktadır.

E-posta : senol.kaya@asaldegerleme.com

Tarih : 26 Mayıs 2014


Yapı denetim firmamızda şantiyelerin takibini yapabilecek deneyimli inşaat mühendislerine ihtiyacımız var.

Aranan özellikler: sürücü belgesinin olması,autocad programının iyi bir şekilde kullanabilmesi,2 yıllık iş deyimli olması,Anadolu yakası Pendik,Kartal,Çekmeköy,Sancaktepe,Yenidoğan,Maltepe ve Tuzla tercih sebebidir.

E-posta : tekomuhasebe@hotmail.com

Tarih : 26 Mayıs 2014


Merkez ofisi 4.Levent'te olan  firmamıza;   Yurt dışı  ERBİL şantiyemizde görev alacak  İnşaat Mühendisi arıyoruz . İlgilenenlerin özgeçmişlerini elektronik posta ile başvurmaları  rica olunur.

E-posta : mecyonetim@mecdan.com

Tarih : 26 Mayıs 2014


Kadıköy de bulunan Yapı Denetim firmamızda görev alacak, - Anadolu yakasında ikamet eden, - İnşaat şantiyesi deneyimi olan, - Yapı denetim konusunda tecrübeli, - koordinasyon yeteneği olan, - hızlı ve düzenli çalışabilen, - B sınıfı ehliyeti olan, İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

E-posta : arzu@formartyapidenetim.com

Tarih : 20 Mayıs 2014


İŞİN TANIMI : Mimari projelerin statik hesaplaması yapılarak,mimari projeye ve teknik şartnamelere göre çizimlerinin yapılıp teslim edilmesi -Proje ile ilgili gerekli montaj ve keşiflerin hazırlanması. ARANAN NİTELİKLER : -İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, -Yapısal analiz,betonarme ve çelik yapı tasarımı,statik hesabı konusunda deneyimli, -(SAP2000),AUTOCAD programlarına hakim, -Statik proje alanında minimum 5 yıl deneyimli -25-35 yaşları arasında -Anadolu yakasında ikamet eden (TUZLA,PENDİK,KARTAL,MALTEPE,BOSTANCI,ÜMRANİYE )

E-posta : info@agahaninsaat.com

Tarih : 16 Mayıs 2014


Şirketimiz bünyesinde İstanbul ve Tekirdağ şantiyemizde görevlendirilmek üzere deneyimli inşaat mühendisi alınacaktır. 0216 3454223

E-posta : irayinsaat@outlook.com

Tarih : 16 Mayıs 2014


En az 3 yıl deneyimli, şirket bünyemizde proje hesap ve tasarımda çalışacak inşaat mühendisi aramaktayız. Yapı mühendisiliği - betonarme ve çelik projelendirme alanında uzman, SAP 2000, X STEEL, STA4 ve AUTOCAD i iyi derecede kullanan, proje çizimi ve değerlendirmesi konusunda deneyimli, temsil yeteneğine sahip ( İngilizce bilgisine sahip olması tercih sebebidir),iş geliştirme potansiyeli olan, takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.İşyeri Fatih.Bilgi için www.innoproje.com.tr

E-posta : rbaris@innoproje.com.tr

Tarih : 16 Mayıs 2014


Sarıyer bölgesindeki Yapı denetim firmamızda görevlendirilmek üzere yeni mezun inşaat mühendisleri aranmaktadır.

E-posta : karabagyd@hotmail.com

Tarih : 16 Mayıs 2014
 


Şirket bünyemizde kadrolu olarak çalışacak Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını kullanabilen, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylardan tercihen askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olan.

E-posta : tayfun@novatd.com

Tarih : 15 Mayıs 2014


Kozyatağında Statik Proje Hizmeti veren Ofisimize, -Yeni mezun veya 1 yıllık deneyimli, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, -Statik Analiz Programlarına hakim veya bu programlarda kendini geliştirmek isteyen -Statik Proje Konusunda kendini geliştirmek isteyen -Betonarme / Çelik projelendirme dalında ilgisi olan,inşaat mühendisleri alınacaktır.

E-posta : ozgursenturk@gmail.com

Tarih : 15 Mayıs 2014


Kadıköy'de yapıma başlanacak kaba inşaat işlerimizde şantiye şefi olarak çalışacak en az 1 yıl kaba inşaat tecrübesi olan inşaat mühendisi aranmaktadır.Uzun süreli çalışmalar planlanmaktadır.

E-posta : turgut@kilitmuhendislik.com

Tarih : 15 Mayıs 2014


20 yıllık yapı güçlendirme firmamıza yetiştirilmek üzere autocad bilen statik çizimlerde düzenleme yapabilecek genç inşaat mühendisi arkadaş arıyoruz.İşyeri Şişli.

E-posta : oflaz@y-gm.net

Tarih : 15 Mayıs 2014


10 yıl deneyimli inşaat mühendisi arayışımız devam etmektedir.  * Min. 10 yıl deneyimli, * Üst yapı projelerinde sanat yapıları, yol, baraj, tünel güzergahı konusunda bilgi sahibi, * Proje çizimi ve değerlendirmesi konusunda deneyimli, * Temsil yeteneğine sahip, * İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, * Teknik ofis ve proje müdürlüğü statüsünde görevlendirilecek, * İş geliştirme potansiyeli olan, Takım arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

E-posta : seyfettinatmaca@mensas.com.tr 

Tarih : 15 Mayıs 2014


İş yeri, İstanbul, Levent .

Enerji Santral İnşaat çizim, tasarım ve hesaplama konusunda deneyimli,

Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin santral kurulumunda TEDAŞ inşaat projelerini hazırlayıp onaylama yetkisine sahip (SİM Belgesine Sahip),

İnşaat Mühendisi aranmaktadır. Çalışma tipi; proje bazlı olup ilgilenen adaylar CV’lerini gönderebilirler.

E-posta : secking@marsenerji.com

Tarih : 12 Mayıs 2014


10 yıl tecrübeli,İngilizce bilen,yurt dışına gitmekte engeli olmayan,idarelerle görüşebilecek bir inşaat mühendisi aranmaktadır.

E-posta : yildizyilmaz@ergeproje.com

Tel : 0216 422 23 40 - 42

Tarih : 12 Mayıs 2014


Akaryakıt İstasyon inşaatları ve tadilatları yapan firmamız, yetiştirmek ve İstanbul içi ve İstanbul dışı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere , seyahat engeli olmayan, B sınıfı Ehliyeti olan ve faal araç kullanan, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli genç inşaat mühendisleri aranmaktadır.

E-posta :  ergun.korkmaz@fasadmuhendislik.com

Tarih : 25 Nisan 2014


Şirketimiz Edirne bölgesinde kadrolu olarak görevlendirmek üzere; aşağıda belirtilen niteliklere sahip, Gayrimenkul Değerlemesi(Ekspertizi) yapacak, deneyimli veya yetiştirmek üzere İnşaat Mühendisi aramaktadır.

Edirne'de İkamet eden, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği mezunu, Deneyimli veya deneyimsiz, MS Office uygulamalarını kullanabilen, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan

E-posta : harun.edinc@primedegerleme.com

Tarih : 25 Nisan 2014


İstanbul ili Kartal ilçesinde bulunan ofisimizde tam zamanlı olarak çalışacak, deneyimli ,statik proje yapabilen takım arkadaşı arıyoruz.

E-posta : ugurozdemir6186@gmail.com

Tarih : 25 Nisan 2014


Pendik'teki yapı denetim firmamızda çalıştırılmak üzere yeni mezun yetiştirilmek üzere İnşaat Mühendisi aramaktayız.

E-posta : tolgapratikyapidenetim@gmail.com

Tarih : 25 Nisan 2014


Büyükçekmece merkezli yapı denetim firmamızda istihdam edilmek üzere Uygulamacı inşaat mühendisi ve İnş.Müh. kontrol elemanları alınacaktır.

E-posta : mergulk@hotmail.com

Tarih : 25 Nisan 2014


IRAK-Erbil'de görevlendirilmek Üzere

• Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun • Beş yıl ve üzeri şantiye deneyimine sahip • İngilizce bilen "İnşaat Mühendisi" takım arkadaşı arıyoruz.

E-posta : mehtap_neftci@hotmail.com

Tarih : 25 Nisan 2014


Zemin iyileştirme  ve iksa işleri alanında faaliyet gösteren firmamız şantiyelerinde şantiye şefi olarak görevlendirilmek üzere inşaat mühendisleri alınacaktır.

- Minimum 2 yıl iş tecrübesi, - Seyahate engeli olmaması, - Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması, - Geoteknik Mühendisi olması (tercihen), - Ehliyet B Sınıfı (tercihen), - C Sınıfı iş güvenliği uzmanı olması (tercihen)

E-posta : zemin@zeminmuhendislik.com

Tarih : 25 Nisan 2014


Antalya Merkez (Lara)'deki fırmamıza aşağıdaki özelliklerde inşaat (statik proje) mühendisi alınacaktır.

- STA4 CAD programına hakim - Autocad ve MS Office programlarına hakim, - Statik Proje konusunda en az 2 yıllık tecrübeli - Yığma ve Betonarme binalarda Kentsel Dönüşüm / Riskli Yapı Tespiti yapabilecek düzeyde statik tecrübesi olup, kendini geliştirme niyetinde olan - Binalardan röleve alabilen, - Kendisini Müşteri –İdare İlişkileri ve Beton-Demir-Zemin Deneyleri yapma konusunda geliştirmeye istekli olan - Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıllık tecilli - Araç ehliyeti olup, aktif olarak şehir içinde araç kullanabilen

E-posta : info@in-tek.com

Tarih : 25 Nisan 2014


Türkiye geneli için yol yapım kontrollük ve danışmanlık işlerimiz kapsamında inşaat mühendisleri alınacaktır.

Yapım kontrol başmühendisleri (8 yıl deneyimli inşaat müh.) Üstyapı kontrol mühendisleri (4 yıl deneyimli inşaat müh.) Toprak işl. Ve san. Yap. Kont. Mühendisleri (4 yıl deneyimli inşaat müh.) Yapım kontrol mühendisleri (4 yıl deneyimli inşaat müh.) Hakediş ve kesin hesap mühendisleri (4 yıl deneyimli inşaat müh.) Kalite kontrol mühendisleri (4 yıl deneyimli inşaat müh.)


E-posta :  ubm@ubm.com.tr

Tarih : 25 Nisan 2014


Çerkezköy - Kıyıköy -Kırklareli şantiyemizde görev alabilecek En az 2 yıl tecrübeli sahada çalışabilecek inşaat mühendislerine ihtiyacımız vardır.

E-posta : info@inemko.com.tr

Tarih : 9 Nisan 2014


Yapı denetim bünyesinde çalışacak inşaat mühendisi aranıyor.

E -posta karayel_121982@hotmail.com 

Tarih : 9 Nisan 2014


En az 2 yıllık tecrübesi olan Şantiye Mühendisi aranmaktadır.Şantiye yeri Bostancı, Kadıköy ve Göztepe’dir.Bu bölgelere yakın ulaşım sorunu olmayacak bölgede ikamet etmesi gerekiyor. AutoCAD bilgisi iyi seviyede olmalıdır.

E-posta : info@imcyapi.com 

Tarih : 9 Nisan 2014


İstanbul ili Kartal ilçesinde bulunan ofisimizde tam zamanlı olarak çalışacak, deneyimli, statik proje yapabilen takım arkadaşı arıyoruz.

İrtibat tel:0216 3942961 / 05379890948 / Faks:02163940100

Tarih : 9 Nisan 2014


İstanbul merkezli ‘’Bina Elektrik Taahhüt İşleri’’ yapan firmamızın İstanbul içi ve dışındaki şantiyelerinde görev yapabilecek tam zamanlı çalışacak ‘’ C Sınıfı ISG Uzmanı’’ arıyoruz. İlgilenen arkadaşların, ‘’ info@mabaselektrik.com ‘’ adresine CV göndermelerini rica ediyoruz.

Tarih : 1 Nisan 2014

E-posta : info@mabaselektrik.com


İş Tanımı :

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)" ve "Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)" düzenlemeleri çerçevesinde her türlü gayrimenkulün değerleme raporlarının hazırlanması, bağımsız ve tarafsız bir şekilde piyasa ve çevre koşullarını analiz edilmesi, Gayrimenkullerle ilgili hakların hukuki durumunun analizi ve raporlaması konularında faaliyette bulunacaktır.

Aranan Nitelikler:

Edirne'de İkamet eden, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, deneyimli veya deneyimsiz, MS Office uygulamalarını kullanabilen, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan,

E-Mail : harun.edinc@primedegerleme.com

Fax. +90 (212) 356 26 46

Tarih : 1 Nisan 2014


Proje Yönetimi" hizmetleri veren şirketimize ait Bandırma OSB’ deki sanayi yapıları projesinde görevlendirmek üzere,

  • şantiyede çalışacak,

  • tecrübeli meslektaşları arasında yetişmeye hevesli,

  • gelişime açık,

  • takım çalışmasını esas alan,

  • bilgi teknolojilerine yatkın ve mesleki yazılımları etkin kullanabilen,

Bandırma ya da Gönen’ de (Tercihen Gönen) ikamet eden bir İnşaat Mühendisi aramaktayız.

İletişim : figenakyol@teknoden.com; posta@teknoden.com

Tarih : 1 Nisan 2014


Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun

Beş yıl ve üzeri şantiye deneyimine sahip olması.

İngilizce bilmesi (Yazışmaları ve gerektiğinde sözel anlatımları akıcı yapabilecek düzeyde)

İnşaat Müh. Odasına kayıtlı

Askerlik hizmetini tamamlamış,

Sorumlu olacağı konulardan şantiyenin iş akışı, metraj, keşif konularına hakim olması

Yönetmelik, şartname ve ruhsat başvurusu gibi başvurulara hakim olması ve tecrübesi olması.

İletişim: wakabayashi.toshie@shimz.biz

Tarih : 1 Nisan 2014