Sayın Üyemiz;

Şubemiz üyelerinin özgeçmişlerini elektronik ortamda göndermeleri halinde (Oda Sicil Numaranızı belirterek) sayfamızda en kısa sürede yayınlanacaktır. E-posta adresimiz :
istanbul@imo.org.tr

Sayfamızda özgeçmişi yayımlanan üyelerimizin, iş bulmaları halinde şubemize bilgi vermelerini rica ederiz.

Oda üyesi olmayan meslektaşlarımızın özgeçmişleri sayfamızda yayımlanmamaktadır.

Özgeçmişler en fazla 3 ay süre ile yayınlanacaktır.

Not : Özgeçmişlerinizi pdf veya word formatında göndermenizi rica ederiz.

Saygılarımızla.
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu


İş Arayanlar Listesi 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Özgeçmiş Gönderim Tarih

Ad-Soyad

Doğum
Tarihi

İkametgah
İlçe

       
Mart2019 Uğurcan BİRKAL 1993 Gaziosmanpaşa
  Emrah YILDIZ 1991 Sarıyer
  Taha İNCE 1993 Büyükçekmece
  S.Murat ERSOY 1988 Kartal
  Recep MARAZ 1992 Pendik
  Erkan GÖNÜLTAŞ 1992 Küçükçekmece
  Ercan ŞAHİN 1993 Zeytinburnu
  H.İbrahim AYDIN 1991 Kartal
  Oğuzcan MURATOĞLU 1993 Beşiktaş
  Erdi YELKENCİ 1987 Avcılar
  Eyyüp YAMAN 1989 Güngören
  Birsen AŞIK 1995 Tuzla
  Gökdar GÜÇLÜ 1993 Kağıthane
  Gül KIR 1996 Üsküdar
  Berkay KALKAN 1993 Çekmeköy
  Mikail SONGUR 1990 Kocaeli
  Kadri SEVİNÇ 1995 Mardin
  Funda GÜRGEN 1986 Küçükçekmece
  Emre SAĞLAM 1989 Gaziosmanpaşa
  B.Ozan AKTAŞ 1991 Kocaeli
  Mustafa HANOĞLU 1988 Bahçelievler
  Paşa S.ÖZÇELİK 1992 Ataşehir
  Metin ALTUN 1984 Sultangazi
  M.Ercan EMİR 1991 Bahçelievler
  B.Nur ÖZSOY 1993 Şişli
  Yusuf ÖZ 1994 Fatih
Abdulsamed  ÖZTÜRK 1994 Erzurum
  Tayfur ÇELİK 1993 Sancaktepe
  Feridun ALTÜNAY 1994 Beylikdüzü
  Alper BAŞARI 1982 Beşiktaş
  Oğuzkaan FAHRİOĞULLARI 1994 Beşiktaş
  Turaç ENGİN 1991 Eyüp
  İsmet TEKELİ 1990 Şişli
  Ebru GÖNÜLTAŞ 1995 Düzce
  Şiyar Cesur BİNGÖL 1994 Bahçelievler
  Ekrem KOKU 1994 Adana
  Merve HİTALOĞLU 1992 Eyüp
  Abdülkadir AKYÜZ 1986 Bağcılar
  Adem KESKİN 1991 Beylikdüzü
  Yavuz AYAYDIN 1990 Beykoz
  Volkan GÖK 1983 Şişli
Şubat2019 S.Cem DİVRİK 1989 Bahçelievler
  Tevfik BAŞ 1990 Güngören
  Abdullah ÇOBAN 1992 Bağcılar
  Neslihan KAYIKÇİ 1994 Küçükçekmece
  Cihat UYAR 1993 Beyoğlu
  Doğan DİKME 1982 Sarıyer
  Yalçın ELBEYLİ 1990 Üsküdar
  Mehmet BAYDEMİR 1988 Tuzla
  Reşat GÜN 1996 Konya
  Akın KARATAY 1993 Üsküdar
  Ceren AKBAY 1993 Bağcılar
  M.Sıddık ÇETİNKAYA 1995 Elazığ
  Mazlum YILDIRIM 1992 Antalya
  Kübra KAHRAMAN 1995 Beşiktaş
  Gökhan TURGUT 1985 Beşiktaş
  Hasan ATAŞ 1994 Diyarbakır
  Mehmet Bilal BAŞARI 1983 Bahçelievler
  Devran ÇELEBİ 1994 Ataşehir
  Gökhan TÜRK 1995 Bakırköy
  Aytuğ TUZLA 1992 Tuzla
  Aysel SELÇUK 1991 Sancaktepe
  Engin PULLU 1994 Gaziosmanpaşa
  Seçil Seda IŞIK 1996 Pendik
  Mehmet ER 1994 Kırşehir
  Mert AYDEMİR 1994 Esenyurt
  Sevcan DOĞRU 1992 Balıkesir
  Melisa ÇİNAR 1996 Üsküdar
  Mehmet Emin POYRAZ 1992 Kartal
  Selcan GÜLEÇ 1988 İzmir
  Özgür BIÇAKÇI 1982 Güngören
  Yusuf ÇEBİ 1985 Kadıköy
Pelin uzun 1993 Beşiktaş
  Harun İŞLER 1992 Avcılar
  Savaş DERELİ 1985 Esenler
  Ömer KARADAĞ 1992 Maltepe
  Abdullah YÜCEDAĞ 1992 Esenyurt
  O.Okan ÖZDER 1995 Ümraniye
  MervanKAYA 1992 Diyarbakır
  İbrahim TATLI 1993 Bahçelievler
  Emine SANCAKTUTAN 1994 Esenyurt
  Eyyüp YAMAN 1989 Güngören
  Adil BALCI 1973 Avcılar
  F.Ahmet AKYELKEN 1994 Küçükçekmece
  Turay TEMİZOĞLU 1993 Şişli
  Burak COŞKUN 1993 Üsküdar
  Recep ONUR 1994 Esenyurt
  Emine TURGUT 1992 Beylikdüzü
  Bilal GÜNEŞ 1991 Zeytinburnu
  Yusuf AKSAN 1991 Esenyurt
  Hasret YÜKSEL 1990 Silivri
  Zafer SARIBULAK 1992 Küçükçekmece
  A.Şansal ÇAĞLAR 1994 Balıkesir
  Nevzat KONUŞ 1991 Eyüp
  M.Fatih FIRAT 1990 Çekmeköy
  Ferdi KESKİN 1993 Beykoz
  Burak TELLİ 1993 Ataşehir
  Ümit GÖK 1995 Zeytinburnu
  Fırat TULPAR 1992 Avcılar
  Vedat ÖZKAN 1997 Bahçelievler
  Selmanur TECİM 1995 Eyüp
  Yurdagül AY 1987 Kartal
Ocak2019 M.İlker MENTEŞE 1989 Pendik
  Anıl AĞAY 1996 Esenyurt
  C.Burak UYSAL 1993 İzmir
  Uğur BOYRAZ 1989 Gaziosmanpaşa
  M.Bora YEŞİLDAĞ 1994 İzmir
  Hüseyin SÜRÜCÜ 1984 Pendik
  Mesut KARATAŞ 1993 Yalova
  Faruk GENÇ 1993 Sancaktepe
  Recep KAMAT 1993 Gaziosmanpaşa
  B.Fatih YALÇIN 1990 Ümraniye
  Bilal YAVUZ 1994 Ümraniye
  Emrah ÖNER 1992 Sancaktepe
  L.Yaşar ÇELİK 1979 Başakşehir
  Hüseyin ALTUN 1995 Esenler
  Arif TEPEKULE 1991 İzmir
  A.Andaç ZENGİN 1993 Güngören
  Övünç ÖZER 1988 Kağıthane
  Enes DEMİRCİ 1990 Küçükçekmece
  Esen ARSLAN 1992 İzmir
  Sıddık YARIMDUNYA 1992 Maltepe
  Yasemin ŞİMŞEK 1994 Bakırköy
  Y.Emre KAYAOĞLU 1994 Sancaktepe
  Zerrin KARTAL 1990 Sancaktepe
  Büşra ARSLAN 1994 Maltepe
  Rıdvan GEÇİNİR 1994 Zeytinburnu
  Elif ÇOLAK 1990 Bahçelievler
  Semih EMİR 1994 Sarıyer
  Hamza BEKTAŞ 1990 Beyoğlu
  Fatih KARİP 1994 Esenler
  Barış BEZEK 1993 Silivri
  İ.Aynacı KOLENOĞLU 1990 Fatih
  Tarık PAK 1968 Üsküdar
Bayram ÇALIŞIR 1971 Üsküdar
  Orhan YAŞLİ 1986 Bağcılar
  Muhammet ŞATIROĞLU 1989 Bakırköy
  Hamza EVSAN 1989 Büyükçekmece
  Gökhan DOĞRU 1989 Osmaniye
  Elif ERDEM 1993 Kağıthane
  Uygar KARAMUZ 1962 Ataköy
  Taha İNCE 1993 Büyükçekmece
  Ela Yeliz YAŞAR 1984 Maltepe
  Mert GÜLVER 1995 Kağıthane
  Ercan YILDIRIM 1994 Diyarbakır
  Rıdvan DERELİ 1995 Avcılar
  Celal ÜNAL 1992 Tokat
  İbrahim AKSAKAL 1995 Ümraniye
  M.OkanALTINSOY 1978 Ümraniye
  Mustafa DEMİR 1996 Eskişehir
  P.Salih ÖZÇELİK 1992 Ataşehir
  Fatih KAÇAR 1991 Bahçelievler
  Cihan TAPANYİĞİT 1989 Beylikdüzü
  Emrullah DEMİRKAPI 1991 Bursa
  Oğuzhan ÇİÇEK 1995 Maltepe
  Denizhan İLBAY 1994 Pendik
  Sinem ELİYAZICI 1995 Şişli
  A.ÖnderTEKTAŞ 1989 Şişli
  Bilal TÜRKOĞLU 1991 Beylikdüzü
  Abdurrahman DAĞDEVİREN 1983 Kadıköy
  Enes YERLİKAYA 1993 Pendik
  Tolunay ÖZTÜRK 1994 Sancaktepe
  Teoman CANKURT 1987 Esenyurt
  Yunus ŞEN 1991 Avcılar
  Naci ŞİMŞEK 1987 Bağcılar
  Zeynep KIRAÇ 1192 Küçükçekmece
  Hazal IŞIN 1995 Maltepe
  A.Cengiz ÖZDEMİR 1995 Beyoğlu
  Adil KARAAHMET 1979 Eyüp
  Sevil KARAKAŞ 1992 Şişli
  Yasemin AKPUNAR 1992 Bağcılar
  H.Murat NUMANOĞLU 1979 Ataşehir
  Serhat BAĞDAŞ 1995 Bağcılar
  A.Tunga AYTURAZ 1994 Bahçelievler
  Emre YALÇIN 1979 Bursa
  Fırat BİLİCİ 1989 Antalya
  Yusuf AK 1991 Pendik
  Ş.Yasin AKGÜN 1995 Bahçelievler
Aralık2018 Aykut GÜÇLÜ 1969 Üsküdar
  Y.Selim ÇELİK 1990 Pendik
  Deniz ÜLGER 1990 Beylikdüzü
  Fatih DOĞAN 1994 Gaziosmanpaşa
  Hevi DEMİRBAŞ 1993 Küçükçekmece
  Y.Emre KURT 1994 Kartal
  Emre TUZCU 1994 Çekmeköy
  Halis YÜCE 1996 Bursa
  Esra EKİCİ 1996 Arnavutköy
  Hamdullah AKCAN 1993 Sarıyer
  Onur YAVUZ 1992 Kartal
  O.Kutay KIVRAK 1989 Eyüp
  Emrah SERDAROĞLU  1979 Esenyurt
  Hüseyin GÜR 1992 Çatalca
  Yılmaz AKGÜN 1988 Başakşehir
  Hüseyin AYDIN 1991 Sultangazi
  Nuray GÜNEŞ 1995 Şişli
  Erdem ŞAHİN 1986 Büyükçekmece
  Jiyan TUNÇTAN 1990 Eyüp
  Metin BÜYÜKYILMAZ 1991 Maltepe
  Aysun DİNÇ 1994 Sarıyer
  Metin YAĞŞİ 1992 Sancaktepe
  Zafer ÇETİNKAYA 1987 Başakşehir
  Burak TELLİ 1993 Ataşehir
  Ozan ERCİYAS 1993 Maltepe
  Duygu KÜÇÜKOĞLU 1994 Avcılar
  GökhanGÜNEŞ 1985 Çekmeköy
  Emre KILIÇ 1996 Ataşehir
  SercanŞİMŞEK 1989 Ataşehir
  A.K.ÖZBULUT  1988 Sarıyer
  Tolunay ÖZTÜRK 1994 Sancaktepe
  Aysel SELÇUK 1991 Sancaktepe
  Rıdvan TARHAN 1990 Esenyurt
  Naif AYSELİ 1992 Güngören
  H.İbrahim AYDIN 1991 Kartal
  Hüseyin ALTUN 1995 Esenler
  Uğurcan BİRKAL 1993 Gaziosmanpaşa
Erdem DEMİR 1992 Bağcılar
  Abdullah TAYFUR 1990 Bağcılar
  Fatih YILMAZEL 1995 Güngören
  İ.Serhat ÇAM  1995 Avcılar
  Hamza EVSAN 1989 Büyükçekmece
  Gökhan KORKMAZ 1986 Fatih
  Yücel AKBULUT 1981 Pendik
  Mustafa AKBULUT 1990 Esenyurt
Y.Emre KAYAOĞLU 1994 Sancaktepe
  Mesut TURAN 1988 Bahçelievler
  A.Kemal ÖZTURK 1990 Büyükçekmece