Sayın Üyemiz;

Şubemiz üyelerinin özgeçmişlerini elektronik ortamda göndermeleri halinde (Oda Sicil Numaranızı belirterek) sayfamızda en kısa sürede yayınlanacaktır. E-posta adresimiz :
istanbul@imo.org.tr

Sayfamızda özgeçmişi yayımlanan üyelerimizin, iş bulmaları halinde şubemize bilgi vermelerini rica ederiz.

Oda üyesi olmayan meslektaşlarımızın özgeçmişleri sayfamızda yayımlanmamaktadır.

Özgeçmişler en fazla 3 ay süre ile yayınlanacaktır.

Not : Özgeçmişlerinizi reklamsız, pdf veya word formatında göndermenizi rica ederiz.

Saygılarımızla.
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu


İş Arayanlar Listesi 

Özgeçmiş Gönderim Tarih

Ad-Soyad

Doğum Tarihi

İkametgah
İlçe

       
Haziran2020 Uğur GÖK 1993 Beylikdüzü
  Fırat TULPAR 1992 Büyükçekmece
  Savaş YAĞIZ 1991 Çekmeköy
  Metehan ARAS 1994 Küçükçekmece
  Hüseyin GÜR 1992 Sarıyer
  Can Ahmet ASLANTEPE 1995 Fatih
  Mehmet İlker MENTEŞE 1989 Gebze
  Tevfik BAYRAKTUTAR 1992 Kartal
  Mehmet FELEK 1990 Adıyaman
  Muhammed ÖZDEMİR 1995 Pendik
  Ulaş Can DEMİRCİ 1994 Kadıköy
  Derya AKKURT 1996 Pendik
  Furkan ŞİŞMAN 1995 Kağıthane
  Ali Hüseyin DARĞIN 1996 Başakşehir
  Uğur ÖZEN 1992 Beylikdüzü
  Esra NAMA 1997 Sancaktepe
  Mustafa ÜSTÜN 1990 Sancaktepe
  Tolga AKBAŞ 1992 Sancaktepe
  Mustafa NARGÜLÜ 1990 Şanlıurfa
  Fatih KAÇAR 1991 Bahçelievler
  Esra VOLKAN 1994 Pendik
  Berat TİLKİCİ 1996 Sultangazi
  Seda GÜRSOY 1995 Ümraniye
  Gökhan SAKIK 1996 Kağıthane
Mayıs2020 Burcu YILMAZ 1987 Bahçelievler
  Muhammet Hamdi ERSOY 1992 Beylikdüzü
  Merve AKSU 1992 Kartal
  İbrahim BALİC 1982 Küçükçekmece
  Muhammet Furkan IŞIK 1995 Beylikdüzü
  Emine Turgut Tüfekçi 1992 Esenyurt
  Ela Yeliz YAŞAR 1986 Maltepe
  Şebnem ÖZBEK 1997 Çatalca
  Alper ODABAŞI 1996 Pendik
  Mehmet BOLAT 1987 Fatih
  Soner S.DENİZLİ 1992 Maltepe
  Umut SEZGİN 1986 Pendik
Nisan2020 Zeynel Abidin ERDOĞAN 1988 Ataşehir
  Engin ERTUĞRUL 1987 Kağıthane
  Emre KILIÇ 1996 Ataşehir
  Nadir CENGİZ 1965 Kadıköy
  Mustafa DAĞDELEN  1994 Esenyurt
Mart2020 Derya YÖRÜR 1988 Esenyurt
  Muhammed Nurullah KARAÇÖL 1992 Sarıyer
  Mustafa ÇELİK 1995 Kağıthane
  Yavuz DALĞA 1998 Kocaeli
  Velid NOYAN 1993 Fatih
  Mehmet Sercan METİN 1994 Beylikdüzü
  Melik AYDIN 1997 Arnavutköy
  Yavuz Selim ÖZEN 1989 Sancaktepe
  Hüseyin GÜR 1992 Çatalca
  Görkem Doğan AYDOĞDU 1993 Şişli
  Anıl Jiyan AYDEMİR 1992 Avcılar
  Mehmet Ali KESGİN 1994 İstanbul
  Yunus ÇOBANOĞLU 1990 Arnavutköy
  Özcan PEKMEZ 1995 Gebze
  Kader YAŞİK 1995 Sultanbeyli
  Muhammed Mehdi ÖZPEHLİVAN 1991 Başakşehir
  Fırat TULPAR 1992 Büyükçekmece
  Gururcan ÖZER 1993 Edirne
  Bahri ŞAHİN 1995 Esenyurt
  Rıdvan EROĞLU 1992 Avcılar
  Gökhan ERDOĞAN 1981 Kağıthane
  Ulaş Can DEMİRCİ 1994 Kadıköy
  Emre KILIÇ 1996 Ataşehir
  Metehan COŞKUN 1993 Beylikdüzü
  Elçin ÖKSÜZ 1987 Kadıköy
  Veysi BATUR 1991 Kartal
  Musacan ÖZDEMİR 1994 Eskişehir
  Çağdaş ÇAMLIBEL 1990 İzmir
  Mehmet İlker MENTEŞE 1989 Gebze
  Metin ALTUN 1984 Sultangazi
  Kadir AYDIN 1997 Ankara
  Mücahit BAŞER 1964 Ümraniye
  Ahmet Faruk KAYA 1994 Bursa
  Cemre SARIYER 1991 Sultangazi
  Mehmet Salih KAVRAZ 1996 Kağıthane
Şubat2020 Hüseyin ŞENGÜL 1996 Beylikdüzü
  Mustafa ÇAKMAK 1996 Silivri
  Ömer GÜN 1995 Küçükçekmece
  Hasan AL 1994 Sancaktepe
  Rojin BAYAR 1996 İzmir
  Serhat YILMAZ 1989 Sultanbeyli
  Derya AKKURT 1996 Pendik
  Güray CANKAN 1991 Esenler
  Ramazan ALTUĞ 1996 Başakşehir
  Mehmet Şerif OKTAY 1990 Bağcılar
  Eda TÜYSÜZ 1993 Beylikdüzü
  Betül BEKEN 1995 Pendik
  Zeynel Abidin ERDOĞAN 1988 Ümraniye
Kemal Engin ATILGAN 1978 Ataşehir
  Abdullah TAYFUR 1992 Bağcılar
  Göksu DOĞAN 1996 Bakırköy
  Mehmet KAYA 1991 Tekirdağ
  Burcu YILMAZ 1987 Bahçelievler
  Musa AKGÜL 1990 Sultangazi
  Erkan TÜRCAN 1968 Ümraniye
  Kader YAŞİK 1995 Sultanbeyli
  Hamza EVSAN 1989 Beylikdüzü
  Deniz Ulaş ERTEKİN 1995 Kadıköy
  Mahsum TAŞKAN 1996 Bağcılar
  Süleyman İNCİ 1986 Bakırköy
  Anıl OYMAN 1989 Çekmeköy
  Fırat GÜL 1993 Bağcılar
  Tarık PAK 1968 Üsküdar
  Bülent ÖZSOY 1991 İzmir
  Hüseyin İŞLER 1994 Adana
  İsmail YAVUZ  1985 Avcılar
  Murat OLKUN 1979 Ümraniye
  Barış ALTUNOĞLU 1993 Kadıköy
  Derya UNUTAN 1988 Esenyurt
Ocak2020 Esra NAMA 1997 Sancaktepe
  Ahmet AVTUTAR 1997 Sancaktepe
  Erkan SUCU 1991 Sarıyer
  Berna ÇELİK 1994 Ataşehir
  Seval DOĞAN 1994 Fatih
  Gürcan TOPAN 1987 Bakırköy
  Ömer Faruk BALABAN 1987 Bursa
  Esra Nur DEMİRCİOĞLU 1992 Maltepe
  Mehmet İlker MENTEŞE 1989 Gebze
  Ahmet Faruk KAYA 1994 Bursa
  Coşkun BOZAY 1988 Avcılar
  Ahmet GÖKTAŞLAR 1988 Pendik
  Metehan COŞKUN 1993 Beylikdüzü
  Semih AYHAN 1993 Kadıköy
  Ali Kemal ÖZTÜRK 1990 Büyükçekmece
  Ünal GÜNEŞ 1992 Tuzla
  Sargın ARSLAN 1988 Fatih
  Hasan AKBAŞ 1994 Esenyurt
  Atınç YALÇIN 1972 Maltepe
  Nurdan ORHAN 1994 Tuzla
  Işıl ALPTEKİN 1995 Avcılar
Enes BAĞÇECİ 1996 Adana
  Halis Burhan ÇOLAK 1993 Bağcılar
  Mohammad ŞUVEHNE 1996 Fatih
  Cihangir NUHOĞLU 1988 Küçükcekmece
  Yavuz Selim ÇELİK 1994 Pendik
  Bahadır DENİZKUŞU 1983 Kadıköy
  Hazar AKSU 1983 Pendik
  Murat PUSAR 1990 Esenyurt
  Övünç ÖZER 1988 Kağıthane
  Paşa Salih ÖZÇELİK 1992 Kadıköy
  İbrahim Ethem TOSUN 1993 Pendik
  Bilgen BİÇER 1990 Bahçelievler
  Fügen GÖRMÜŞ 1962 Kadıköy
  Mehmet Akif CIRIT 1989 Ümraniye
  Fırat AKŞAHİN 1995 Bayrampaşa
  Murat AYDIN 1987 Kadıköy
  Ulaş CAN DEMİRCİ 1994 Kadıköy
  Cihat UYAR 1993 Fatih
  Berat Can YAZICI 1997 Beşiktaş
  Muhammed Harun POLAT 1997 Kartal
  Deniz KIZILIRMAK 1993 Bakırköy
  Mehmet Emin AKKUŞ 1991 Diyarbakır
  İbrahim UZUN 1996 Küçükçekmece
  Enes YERLİKAYA 1993 Pendik
  Elif Zeynep KOÇ 1996 Güngören
  Gözde SARI 1993 Artvin
  Cihan KARAHAN 1980 İstanbul
  Pelin KİREN 1980 Ataşehir
  Ersin NUH 1993 Beykoz
  Hakan SAYAR 1989 Pendik
  Gökhan TÜRK 1995 Bağcılar
  Derya BAL 1988 Beykoz
  Osman KURT 1994 Sancaktepe
  Ozan BAHADIR 1994 Esenyurt
  Mazlum ÖZDEMİR 1970 Gaziosmanpaşa
  Harun GÜNGÖR 1992 Pendik
  Selçuk AYDIN 1988 Sultanbeyli
  Batuhan KARAMERT 1993 Ümraniye
  Anılcan UĞURLU 1995 Çekmeköy
  Mert GÜLVER 1995 Kağıthane
  Gökhan ERDOĞAN 1981 Kağıthane
  Buçar TİMUROĞLU 1994 Ümraniye
  Savaş AK 1993 Bahçelievler
  Mustafa Okan ALTINSOY 1978 Ümraniye
  Yunus Emre KAYAOĞLU 1994 Sancaktepe
  Emre KILIÇ 1996 Ataşehir
  Musa AKGÜL 1990 Sultangazi
  Tülay ŞAHBAZ 1983 Ümraniye
  İbrahim USLU 1996 Bahçelievler
  Uygar KARAMUZ 1962 Bakırköy